Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

‌Şahin: Yeşilvadi Beton Vadi Oldu

‌CHP Trabzon Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Turgay Şahin Tabakhane Vadisi'ni boşaltıp Yeşilvadi yapacağız dediler. Buraya Öğretmenevi ve Cudibey İlkokulu iki beton yığını diktiler yeşilvadi değil beton vadisi yaptılar diyor.

‌Başkan Zorluoğlu

‌Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu hafta sonundan itibaren senelik izne ayrıldı. Yokluğunda kendisini iki ayrı başkan vekili temsil edecekmiş.

‌Yücelik: Bizi Küstürdüler

‌Erzurum Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı ve Aşkale Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik: Son 15 yılda Trabzon, Gümüşhane Ağrı,kars,Van ve havza Çimento fabrikalarına satın aldık bu şehirde çektiğimiz sıkıntı kadar hiçbiryerde çekmedik maalesef bu şehir yatırımcı istemiyor diyor.

‌Karabina Fiyatlar Artabilir

‌TTB Yönetim Kurulu Üyesi Celil Karabina halen 22 liradan işlem gören fındık fiyatları artabilir. Üretici fındığını hemen satmasın diyor.

‌Yol Mu Üstüvane Mi?

‌Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Fulya Bankoğlu: Yavuz Selim Bulvarı Tanjant Yolu Fatih Devlet ve Özel Karadeniz Hastanesi civarı özellikle hafta sonları ve akşam saatlerinde motorsiklet üstüvanesine dönüşüyor. Acaba bunları trilyonlara mal olan mobese kameraları görmüyor veya tespit edemiyor mu merak ediyoruz diyor.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER