Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Hacısalihoğlu: İnşallah ve Maşallah!

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Haftasonu özel bir uçakla şehrimizi kalabalık bir konvoyla ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na tren yolu sorulunca inşallah ve maşallah ile konuyu kapattı. Bunların gündeminde ilimize tren ve demiryolu yoktur. Boşuna enerjimizi tüketmeyelim dedi.

Prof.Dr.Erduran

KTÜ-Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Erol Erduran: Trabzon’a Şehir Hastanesi gereksiz. Siz önce Ahı Evren Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki boş kadroları doldurun ne araştırıyorlar ve kimi eğitmişler onu bir bakın dedi.

Ergan: Fındık Bu Sene Altın

TTB Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan: Fındık bu sene değerini buldu. 24-25 Tl'yi bulavağına ve sezon sonunda rekoltenin tahminlerin altında çıkacağına inanıyorum dedi.

Şahin. Karşıyaka Kavşağına Ne Oldu?

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Turgay Şahin: Yavuz Selim Bulvarı üzerinde yapılacak olan ihalesi 3 yıl önce yapılan Karşıyaka Kavşak Projesi'ni kim durdurdu? Kimin dükkanlarını korumak için durdurdunuz ve o müteahhite sus payı olarak nerede iş verdiniz? dedi.

Balıkçı Mühendis

Ülkenin önde gelen firmaları Cengiz ve Kalyon’u bırakıp Akçaabat-Yıldızlı'da Ailece Kaan Olta Balık Restoranı kuran Harita Mühendisi Tolga’nın mutfağında çalışan ekipte babası, annesi, kardeşi, dayısı ve yeğenleri yer alıyor ve en önemli silahı sosyal medya. Oradan firmasını tanıtıp aranan adres olmuş..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER