Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

İçişleri Bakanlarımız

Eski ve Yeni İçişleri Bakanlarımız Efkan Ala, Sabahattin Öztürk, Selami Altınok ve bir dönemde Süleyman Soylu’ya emir subaylığı yapan Albay Erhan Demir Tuğgeneralliğe terfi edince, önce Bitlis, ardından Trabzon İl Jandarma Tugay Komutanlığına atandı.

Aktaş; "Başarıyı Bir Kişiye Mal Edemezsiniz"

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş; "bu şehirde eğitimdeki başarıyı bir kişiye mal edemezsiniz. Buna hiç bir hakkınız yok. Başarı bir büyük camianın eseridir. Ortahisar Milli Eğitimde yapılan rutin değişikliktir. Bir arkadaşımız gitmiş yerine sporda Trabzon’un adını dünyaya duyuran, 15 Temmuz Şehitler İisesi Müdürü Ali Turan gelmiştir. Bunun nesi yanlıştır anlayamıyorum." diyor.

Revi Neden Suskun

Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi, geçirdiği bir rahatsızlığın ardından siyaseti bıraktı gibi, nikah ve düğün törenleri ile üst düzey karşılama ve uğurlamalara katılıyor. Onun yerine siyaseti Ortahisar Belediye Başkanı yapıyor. Partisinin Büyük Şehir Belediyesinin eski yönetimi ile hiç anlaşamayan Revi; "nihayet kafama göre bir büyükşehir yönetimi oluşturdum." diyor. Atama ve tayinlerde söz sahibi olmak için basına da beyanlar veriyor.

Faik Başkomiserin Damadı

Trabzon Trafik Şube Eski ekipler amiri yediden yetmişe herkesi sevdiği Faik Başkomiser, namı değer Faik Babanın damadı, Cafer Bilgin Trabzon İl Bank Bölge Müdürlüğüne atandı.

Halil Paşa Veda Ediyor

Mardin il Jandarma Alay Komutanlığına atanan Tuğgeneral Halil Şen için yakın dostları veda yemeği düzenlemiş, Yemeğe Trabzon İl Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramcavuş, Türk Telekom Bölge Müdürü Muammer Katmer, Orman Bölge Müdürü Emin Yılmaz, Ulaştırma ve Altyapı Bölge Müdürü İhsan Gümrükçü ve Gazeteci Hakkı Emiroğlu katılmış.

İSTOÇ Genel Müdürü "Canlı"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTOÇ Genel Müdürlüğüne atanan Mustafa Canlı’nın makamında, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) eski Başkanı Nuri Aydın, Av. Cafer Aydın, Gazeteci Hakkı Emiroğlu, Damadı Tumuçin Kapudan, Gümüşhane Özkürtün’ün MHP'li Belediye Başkanı Yakup Turgut ile bir araya gelmiş.

Av. Genç Trabzonspor'un Yıkım Müteahhitimi

Trabzonspor'a, maddi manevi büyük zararlar veren İbrahim Hacıosmanoğlu’nun avukatlığını üstlenen Av. Ahmet Metin Genç, genel kurulda divan başkanlığına aday gösterildi. Muharrem Usta'nın seçilmesi için son iki sandığında bir daha sayılmasına müsade etmedi, ve Celil Hekimoğlu’nun başkan seçilmesinin önüne geçti. Başkan Usta’da, Trabzonspor'a büyük maddi zararlar verdikten sonra genel kurulda aday dahi olamadı. Hekimoğlu bir futbol takımı satın aldı. Büyükşehir Belediyesi kendisine muhteşem bir arazi tahsis etti. Ve yolunu asfaltlamak Başkan Av. Genç’e kaldı. Ancak bilinçli taraftarlar şimdi soruyorlar Başkan Av. Genç yıkım müteahhitimidir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 13:13

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER