Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Zorluoğlu'na Kim Dedi?

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile geçen yıl Ankara’da lüks bir otelin restoranında buluşan Trabzonlu gazeteci çok kötü bir kadro ile büyük şehri aldınız ancak kurduğunuz kadro çok daha kötü deyince yapamayan gider cevabını vermiş. Aslında o gün genel sekreter yardımcılarının gideceklerinin sinyalini vermiş!

Kemalettin Göktaş

Geçen hafta Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ı ziyaret eden Kemalettin Göktaş uzun bir sohbet yapmış. Sohbetin konusu halen belli olmamış. (Bilindiği üzere Göktaş Deva Partisi Genel Başkanı Mehmet Ali Babacan ile birlikte hareket ediyormuş)

Salih Öztel

Ak Parti İl Başkanlığı için bazı ilçe başkanlarının Hayrat Eski İlçe Başkanı Salih Öztel’i Genel Merkezin Bağımsız Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu’nun AKP’ye geçişinin ardından eski başkan Öztel’i onere etmek istediği belirtiliyor.

Rekor Revi’de

Yaklaşık 6 Yıldır Ak Parti İl Başkanlığı görevini yürüten Haydar Revi bu görevi 5.5 yıl yürüten Dr.Adnan Günnar’ı egale etmiş ve bu göreve 2 kez atama ve 2 kez seçim ile gelen Av.Ahmet Metin Genç’in toplam görev süresinide ikiye katlamış.

Ticaret Müdürlüğü TTSO’da

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından görevden alınınca Trabzon Ticaret İl Müdürlüğü'ne atanan Kasım Tiryaki kurumunu TESOB Binasından TTSO Binasına TTB’nin üst katına taşımış.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner323

banner320

banner173

banner100

banner322

banner319

banner317