Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Kim Bunlar?

TİSKİ'yi Denetleyen Mülkiye Müfettişleri AKP ve MUSİAD’da halen görevde ve geçmişte işletmelerinin su paralarını 6-7 senedir ödemedikleri ortaya çıkınca hemen yapılanmaya çağırılmışlar.

Şahin: Garibanın Suyunu 2-3 Ayda Keserler

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Turgay Şahin: TİSKİ gariban evinin su parasını 2-3 ay ödemeyince kesiyor. Devletin Bakanı, İlin Valisi ve Belediye Başkanını ağırlandığı işletmeler yıllardır su parası ödemiyor ise açilen ifşa edilmelidir. dedi..

Girişimci Hanımefendi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu İl AK Parti İl Başkan Yardımcısının eşi ile Sürmene’de satın aldıkları 10 dönüm arazide topraksız tarım yaparken tesisleşme kararı almışlar. Restoran ve dinlenme tesisi için proje hazırlatıyormuşlar.

Alkolli Restoranlar Şaşırtıyor!

Şehir Genelinde İçkili Restoranlar Alkol Alanı da çay içene de kişi başı 250 liradan başlayan fiyatlar uyguluyor. Bunları bilen gitmiyor da il dışından gelen misafirler adeta çarpılıyor. İşin kötüsü bunlara maliye ve zabıta karışamıyor tek yetkili TTSO'ymuş.

Ortahisar AKP’de Yarış Kızıştı

AKP Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş 3 Dönem kuralına takılınca ilçe başkanlığı için Zeki Kavanoz, Yasin Aydın, Hasan Dilekoğlu ve Halil İbrahim Demirtaş’ın isimleri ön plana çıkmaya başladı ancak genel merkez yalnız ilçe başkanları için ikametine göre değil doğduğu ilçeye başkan olacaklar diyormuş!

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER