Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Av.Cora Uyarmış

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora‘nın Eski Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez’i 3-4 yıl önce telefon ile arayarak İnönü Mahallesi Kavakmeydan Mevkiindeki lojmanlara mantolama ve boya yaptığınızı geçerken gördüm. Biz onları yıkıp Millet Parkı'na katacağız. Eski para ile 3-4 Trilyon para harcayıp yazık etmeyin demiş ve şimdi bu lojmanlar yıkılıyor!

TOKİ Başkanı Bulut

TOKİ Başkanı Ömer Bulut Eski Avni Aker Stadyumu kale arkasındaki bütün binaları yıkıp millet parkına katacağız, önümüzdeki günlerde Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne istimlakları için para göndereceğiz diyor.

Başkan ve Kaymakam

Ortahisar Kaymakamlığı Erdoğdu Hasanpaşa Hamamı üzerinde şehri kuşbakışı gören muhteşem bir lojman inşa ederken Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’da Yalıncak’ta denizi kuşbakışı gören lojman inşaatına başlamış.

Başkan Gümrükçüoglu

Trabzon Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Orhan Gümrükçüoglu bu şehirde ikamet etmese de Soğuksu Mahallesi Atatürk Köşkü mevkiinde kendine tam bir saray yavrusu yaptırıyormuş.

MHP ve Bal

MHP İl Eski Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Bal: Mahkeme kadıya mülk değildir diyerek acaba kime mesaj gönderdi merak ediliyor!

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER