Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Maraş Caddesini Ne Olacak?

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu şehrin en büyük caddesi Kahramanmaraş Caddesi'nde 10 yıl önce başlayan, trafiği felç eden, minibüs otoparkına ceviren bu uygulamaya ve devamındaki taksi otoparkına dönen Gazipaşa Caddesi'nin durumunu ve konumunu ne yapacak merak ediliyor...

Ortahisar Çebi Mi?

AK Parti Genel Merkezi Ortahisar İlçe Başkanlığı için Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi başkanlığındaki tek liste ile gidilmesini istiyormuş..

Muhtarlarımız

AK Parti Döneminde Mahalle Muhtarlarının sayısı ikiye çıktı. Biri seçilmiş muhtar devletin mührünü taşıyor diğeri AK Parti ilçe teşkilatlarınca atanmış muhtar bunlar da AKP rozeti taşıyor. Bunların haberi olmadan mahallere çivi çakılmıyor. Öyleki belediyelerden gelen haber bültenlerinde mahalle temsilcilerinin adı neşrediliyor. Aslında resmiyet kazandırılıyor.

Kadir Özcan Spor Kompleksi

Trabzonspor Eski Futbolcusu Kadir Özcan’ın adını taşıyan spor kompleksinin önünde ana cadde park yassağı levhasına rağmen tır, kamyon ve otobüs otoparkı olarak kullanılıyor ve hemen arka kısımdaki otopark ise bomboş duruyor.

Fatih Devlet Hastanesi

Fatih Devlet Hastanesi içinde ücretsiz otopark bomboş dururken cadde ve sokakları işgal eden, trafiği felç eden, araç sahiplerine neden ceza uygulanmaz merak ediliyor...

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 15:00

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER