Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yıl başından itibaren Sebze Meyve Hali ile toptan balıkçı hali etrafındaki eski soğuk hava depolarını yıkıp ortadan kaldırarak yeni bir peyzaj düzenlemesi yapacaklarını belirtmiş!

Trabzon’da Her Şey Ters Çalışıyor

Trabzonda da başta o karttan Hakimler ve Savcılar olmak üzere vatandaşının işinin her an düştüğü Adliye Yomra ilçesinde vatandaş ile hiçbir işi olmayan (BAM) Bölge Adliye Mahkemesi şehrin merkezinde bunlara yer değiştirmek acaba çok zor mudur?

Başkan Çebi Genel Merkezin Takdiridir

AK Parti Genel Merkezi tarafından Ortahisar İlçe Başkanlığı için en uygun aday olarak gösterilen eski Gençlik Kolları Başkanı Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Selahattin Çebi genel merkezin takdirine hepimiz saygı duymak zorundayız dedi..

Hamza Dağ Herkesi Eve Hapsetti

AK Parti Akçaabat İlçe Kongresi için geçtiğimiz hafta sonu Trabzon’a gelen Genel Başkanı Yardımcısı Hamza Dağ’ın Covid-19 Testlerinin pozitif çıkması üzerine kongre sonrası onunla aynı karede olmak için fotoğraf çektiren Trabzon Milletvekilleri Dr Adnan Günnar, Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, İl Başkanı Haydar Revi, Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Akçaabat İlçe Başkanı Hüseyin Altuntepe 14 gün boyunca kendilerini eve kapamışlar..

Bursa’dan Tek Ses "Bize Her Yer Trabzon"

Daha önce Trabzon’da görev yapan İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuz Yılmaz, Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Adnan Cevher, Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın, Trabzon'u unutmak mümkün değil. Onun için de bize her yer Trabzon dediler..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner320

banner173

banner100

banner317

banner11